KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493007

nr 1749 3007

Gun Adolfsson, ”Sommar”. Signerad. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 68x84

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:20:18

6/12 17:30:13 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer