KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493007
nr 1749 3007
Gun Adolfsson, ”Sommar”. Signerad. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 68x84
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:20:18
6/12 17:30:13
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer